Prva kontrolna utakmica

Proteklog vikenda crveno-plavi su odigrali prvu kontrolnu utakmicu a protivnik je bio, ni manje ni više nego lider Područne Lige Zrenjanin, ekipa Crvene Zvezde iz Ruskog Sela. Iako je rezultat na ovoj utakmici bio u drugom planu, gosti su se bolje snašli po teškom terenu i zasluženo slavili rezultatom 2:1.

Aleksandrovčani su na ovoj utakmici nastupili u kombinovanom sastavu, a šansu da zaigraju dobili su i pojedini stariji kadeti koji ozbiljno konkurišu za prvi tim crveno-plavih. Posle prvih 45 minuta pogodaka nije bilo, a u nastavku utakmice videli smo sva tri pogodka.

Gosti su poveli pogotkom Ninića u 50. minutu posle povratne lopte Utržana, a samo nekoliko minuta kasnije prednost Crvene Zvezde bila je udvostručena pogotkom Čudanova. Jedini pogodak za Borac postigao je Gajinov u 80. minutu utakmice.

Odlična provera za oba tima pred nastavak prvenstva i što je najbitnije, odrađen je jedan dobar trening iz kojeg su akteri izašli bez ikakvih tegoba i posledica.

Naredna kontrolna utakmica je predstojećeg vikenda, a protivnik je Napredak iz Česterega.

Za Borac su nastupali: Gajinov, Halasev, Samolov, Cobor, Bicok, Tomin, Grujić, Rašeta, D.Gajinov, Bičanin i Ivančević. U drugom poluvremenu šasnu su dobili i Brakus, Zečević, Rakić, Aćamović, Vladetić, Lakatuš i Barbul.