Poraz u pretposlednjem kolu

Aleksandrovčani su proteklog vikenda odigrali poslednju utakmicu na svom stadionu u ovoj sezoni a gotovo izvesno je da se na Lukarelu nece naredne sezone igrati područnoligaški fudbal. Ugošćena je ekipa Poleta iz Nakova koja je kao i jesenas na njihovom terenu, pobedila rezultatom 5:2. Za Borac su nastupili: Puhar, Samolov, Aćamović, Toškov, Ivančević, Bičanin, Štikovac, Barbul, Zečević, Gajinov, Rašeta. U igru su ulazili Vladetić, Brakus, Popov, Mahalbašić i Lakatuš.

Posle veoma dobrih uvodnih 15 minuta i vođstva od 2:0(strelci Rašeta i Gajinov na odlične centaršuteve Ivančevića) sledi drastičan i neshvatljiv pad u igri domaćina te gosti do kraja poluvremena lako preokreću na 3:2. U drugom poluvremenu otvorena igra i dosta šansi na obe strane ali ipak gosti u finišu meča postižu još dva pogotka.

Veoma težak i visok poraz za kraj sezone na Lukarelu protiv ekipe koja nas je jedina nadigrala i po igri i po rezultatu u oba meča. Čestitamo im na tome i želimo sreće u baražu. Aleksandrovčanima preostaje još jedna utakmica u sezoni, gostovanje u Lukićevu. Utakmica bez rezultatskog značaja za crveno- plave dok za domaćine veoma bitna utakmica u borbi za opstanak.