FK Delija - FK Borac (A) 2:1

FK Borac je u 4. kolu PFL Zrenjanin gostovao u Mokrinu i zabeležio treći vezani poraz ove sezone, što ni malo ne ide u prilog našoj ekipi. Utakmica odigrana pred malim brojem gledalaca, a glavni krivac za slabu posetu bilo je loše i kišovito vreme.

Na početku klasično odmeravanje snaga, gde se naša ekipa bolje snalazi. Na samom startu, Bošnjak dobija dobru loptu na sredini terena i sjajnim proigravanjem petom dovodi Grujića oči u oči sa golmanom, ali je naš krilni napadač loše reagovao i tako propustio najbolju šansu u prvom poluvremenu za našu ekipu.

Kazna je usledila brzo, nakon našeg kornera ekipa Delije kreće u kontranapad, gde je naša odbrana lošije reagovala, lopta je stigla do protivničkog napadača koji izbija 1 na 1 sa Tomićem koji sjajno reaguje klizećim startom i izbacuje loptu u aut, ali je očigledno samo glavni sudija video faul nad domaćim igračem i bez imalo razmišljanja pokazao na belu tačku.

Domaći stižu do prednosti sigurnim izvođenjem najstrože kazne, gde naš golman Tomić nije imao nikakve šanse da zaustavi sjajan šut domaćeg igrača. U drugom poluvremenu je šef stručnog štaba naše ekipe Zečević pokušao da osveži našu ekipu i najpre uvodi Rakića umesto Cucića, a uz desnu aut liniju šansu je dobio Vladimir Medić koji je zamenio Miloša Medića. Pošto se Rakić povredio nekoliko minuta nakon ulaska u igru, šansu je dobio Barbul.

U drugom poluvremenu smo videli još nekoliko neshvatljivih odluka na štetu naše ali i domaće ekipe. Posle navale naše ekipe na protivnički gol, sudija je svirao prekršaj nad Ćulafićem na jedno 20 metara od protivničkog gola. Loptu je namestio Grbić i sjajnim šutem pogodio golmanov ugao i tako naša ekipa stiže do egala. Pokušali smo da preokrenemo rezultat, ali na našu nesreću nismo imali ideju kako da dođemo do protivničkog gola. Domaći su pretili iz polušansi, gde je na loptu koja je naša odbrana izbacila naleteo protivnički igrač i sjajno šutirao sa jedno 20 metara pod prečku ali je Tomić sjajno intervenisao. Pokušavali smo da nađemo rešenje ali nismo uspeli da iskreiramo ni jednu akciju i tako ugrozimo gol domaćih.

Delija stiže do nove prednosti šutem koji je zakačio našeg štopera Bicoka i tako otežao posao našem golmanu Tomiću koji je po drugi put na utakmici bio savladan za konačnih 2:1. U narednom kolu dočekujemo ekipu Poleta iz Nakova. Nadamo se boljim rezultatima naše ekipe, koja je je imala dosta težak raspored u prethodna tri kola, ali ni malo sreće.


Dođite da podržite našu ekipu sledeće nedelje i pomognete joj da prekine lošu seriju.

Registruj se i postani član sajta

Prijatelji kluba

mz novo 776b.png
cv1.png
opstina 345.png
zajecarsko.png
jelen-logo.png
DND Zastita na radu.jpg
IMG-7af3a4c0c063726aa9e9174406af15ba-V.j
  • White Instagram Icon
  • YouTube - White Circle

Kontakt

Adresa

© Copyright 2019 by FK Borac Aleksandrovo

 

Tel: 023 817 111

Email: boracaleksandrovo@gmail.com

Mihajla Pupina bb,

23217 Aleksandrovo