FK Borac (A) - FK Potisje 1:2

Ni treći put ove sezone Aleksandrovčani se nisu proslavili pred svojom publiko. Opet su crveno-plavi izgubili samo sa golom razlike; opet smo imali prednost ali nismo imali sreće.

Sreća je opet bila na strani protivnika koji je današnjim izdanjem na Lukarelu opravdao dosadašnji uspeh u tekućoj sezoni.

Počeli smo kao i na svakoj utakmici- borbeno sa puno želje. Redjale su se akcije za akcijom, ali opet je problem bila realizacija. Poveli smo preko Mladena Novaka koji je postigao gol na drugoj utakmici za redom. Kovačević se sjajno ubacio po desnom boku i uputio sjajni centaršut koji je dočekao Cucić i maestralno prebacio glavom do Novaka kojem nije bilo teško da zakuca loptu u mrežu.

Nastavili su Aleksandrovčani dok gosti nisu uspeli sa upute ni jedan udarac sve do 43. minuta. Brakus propušta šansu u samom finišu prvog poluvremena, a već u nastavku akcije prvo je Grujić dva puta loše reagovao pa potom Bicok koji je loše izbacio loptu i gosti stižu do 1:1.

U drugom poluvremenu smo potpuno stali i bez ideje da postignemo pogodak. Gosti su sve više navaljivali i posle greške do tad izvanrednog Cucića stižu do 2:1. Pretili su domaći iz polušansi ali nisu uspeli da stignu do gola sve do 92. minuta kada je Novak prešao odbrambene igrače gostujuće ekipe i u trenutku kada je obilazio golmana bio srušen. Bilo je očigledno da će sudija pokazati na belu tačku, ali je on samo odmahnuo rukom.

Šteta za momke sa Lukarela koji se bore iz utakmice u utakmicu. 5 bodova od mogućih 21 nisu merilo ove ekipe i nadamo se da će u drugom delu polusezone, kada imaju lakši raspored, početi da beleže bolje rezultate.

Ekipi Potisja čestitamo na pobedi i želimo svu sreću u daljem takmičenju. Hvala publici na podršci koja je bila neizostavna na svakoj utakmici, kako na našem terenu, tako i na gostujućem.