DSC_4229.JPG

Prenos Utakmice

​

BITNO - Prenos se neće osveÅŸavati automatski, kako bi ste bili u mogućnosti da uÅŸivo pratite sve promene, osveÅŸavanje stranice je neophodno na svakih par minuta.

​

​

23.08.2020. 02. Kolo PFL Zrenjanin - Stadion Lukarelo - Aleksandrovo

FK Borac Aleksandrovo - FK 2. Oktobar Kumane

1:2

Poštovani prijatelji, navijači i simpatizeri FK Borac, poštovani ljubitelji fudbala, dobrodošli na prenost utakmice 2. kola PFL Zrenjanin između FK Borac Aleksandrovo i FK 2. Oktobar Kumane. Kao što je već dobro poznato, utakmica se igra bez prisustva publike, zbog toga smo organizovali tekstualni prenos utakmice za live rezultatom i svim bitnim promenama.

Pratićemo dešavanja sa još nekoliko utakmica PFL Zrenjanin koje počinju u isto vreme.

​

​

19:28 - Rezultati današnjih utakmica. FK Borac (A) - 2. Oktobar 1:2, FK Polet Nakovo - FK Delija Mokrin 6:0, Vojvodina Bašaid - C. Zvezda (RS) 0:1, Tamiš - Mladost (BD) 1:2, MSK - Vojvodina (NM) 0:1 (rezultat iz 80. minuta utakmice)

​

19:24 - Kraj. Gosti osvajaju sva tri boda. Drugi poraz crveni-plavih ove sezone. Ponovo smo primili gol u poslednjem minutu utakmice.

​

19:17 - 3 minuta sudijske nadohnade.

​

19:14 - 89. Minut, Izmena, Puhar menja Rašetu. domaćin ide na sve ili ništa.

​

19:13 - 88. Minut, 1:2. Gosti su preokreuli. Ulazimo u finiš utakmice.

​

19:12 - Polet vodi sa 6:0 protiv Delije iz Mokrina.

​

19:09 - 85. Minut, odlična šansa za goste ali Kovačević otklanja opasnost.

​

19:04 - 80. Minut igre, sam finiš utakmice. Preskače se sredina, oba tima ÅŸele pobedu danas.

​

19:02 - Slobodan udarac za goste, lopta odlazi preko gola. Ostaje 1:1.

​

19:01 - Crvena Zvezda je povela u Bašaidu, 0:1. Isti rezultat u Mihajlovu.

​

18:57 - Izjednačenje. 1:1. Gosti uspevaju da izjednače rezultat- Još 20 minuta do kraja utakmice.

​

18:56 - Gosti dominiraju. Igrač više se oseti i velika je prednost ekipi 2.Oktobar.

​

18:52 - 68. Minut, Grujić je isključen u redovima Borca, domaćin ostaje sa igračem manje na terenu.

​

18:50 - 66. Minut, ÅŸuti karton i za goste, igrač sa brojem 4 Kasa.

​

18:49 - 64. Minut, ÅŸuti karton za Grujića.

​

18:48 - Bakoš je doveo Mladost u vojdstvo, sada je 2:1 protiv Tamiša. Polet vodi sa 5:0. Bez golova u Mihajlovu i Bašaidu

​

18:47 - 62. Minut, ponovo šansa za goste, 2. Oktobar sve opasniji.

​

18:45 - 59. Minut, prečaka za goste. ostaje 1:0

​

18:44 - 58. Minut, Igru napušta Toškov, umesto njega Bičanin.

​

18:42 - 56. Minut, opasna šansa za goste ali Kovačević sprečava najgore u poslednjem momentu. Nema promene rezultata.

​

18:39 - Gosti dominiraju, igra se na polovini Borca.

​

18:35 - Slobodan udarac za Borac, lopta se od ÅŸivog zida vraća u igru. ostaje 1:0.

​

18:33 - Tamiš je izjednačio protiv Mladosti, 1:1.

​

18:32 - Prva izmena u redovima domaćeg tima, Cobor menja Cucića.

​

18:32 - Počinje drugo poluvreme. Borac vodi sa 1:0 pogodkom Grbića u 25. minutu.

​

18:27 - Drugo poluvreme počinje za nekoliko minuta. Za sada nismo videli nikakve promene, oba trenera imaju po 7 igrača na klupama. Đurić na raspolaganju ima rezervnog golmana Kovanova, Miloša i Vladimira Medića, Bičanina, Puhara, Cobora i Strahinju Zečevića.

​

18:24 - Posle prvih 45 minuta rezultati su sledeći. FK Borac (A) - 2. Oktobar 1:0, FK Polet Nakovo - FK Delija Mokrin 4:0, Vojvodina Bašaid - C. Zvezda (RS) 0:0, Tamiš - Mladost (BD) 0:1, MSK - Vojvodina (NM) 0:0.

​

18:20 - Kraj prvog poluvremena. Borac vodi sa 1:0.

​

18:19 - Despotovac vodi u FarkaÅŸdinu, strelac Gaborov sa bele tačke.

​

18:14 - 42. Minut. Slobodan udarac za goste ali odbrana domaćih odlično reaguje, nema promene rezultata.

​

18:12 - Odlična šansa za goste, Tomin interveniše u poslednjem momentu. Ostaje 1:0

​

18:09 - U Bašaidu gosti opasniji, već nekoliko ozbiljnih šansi za Crvenu Zvezdu ali nema promene rezultata.

​

18:07 - Za sada Samolov i Grbić najbolji u redovima domaćeg tima. Gosti imaju veći posed lopte u prvom poluvremenu.

​

18:06 - 35. minut utakmice, klasično odmeravanje snaga na sredini u finišu prvog poluvremena. Domaćin i dalje vodi.

​

18:00 - 30. minut utakmice, gosti prete iz prekida ali opet bez opasnosti po gol Gajinova.

​

17:57 - 4:0 za Polet u Nakovu. U Mihajlovu i Bašaidu nema golova.

​

17:55  - GOOOLL!!! 1:0, strelac Grbić posle centar šuta u 25. minutu igre.

​

17:52  - Slobodan udarad za goste iz Kumana, lopta odlazi preko gola. Ostaje 0:0. Gosti bolje otvorili utakmicu.

​

17:50  - U Nakovu 3:0 za Polet. U Bašaidu dosta oštar početak utakmice, već 5 ÅŸutih kartona.

​

17:45  - Prvih 15 minuta na Lukarelu, opasniji gosti ali i dalje bez prave prilike za gol. Ostaje 0:0.

​

17:41  - U Nakovu već 2:0 za domaći tim.

​

17:40  - Glavni sudija na utakmici je Vrbovac Miodrag iz Zrenajnina, pomaÅŸu mu Lazar Zoran i Stankov Aleksa takođe iz Zrenjanina.

​

17:39  - Sa goste danas nastupaju: Radosavljev, Đorđević, Kasa, Bozokin, Vrebalov, Ljevaja, Lazić, Barta, Milosavljev, Janković, Pekija.

​

17:35  - Već Prva promena, U Nakovu Polet vodi sa 1:0 protiv Delije iz Mokrina. Na Lukarelu 0:0.

​

17:33  - Utakmica je počela.

​

17:29  - Startnih 11 za Borac: Gajinov, Kovačević, Tomin, Samolov, Grbić, Stanojević, Cucić, Grujić, Rašeta, Toškov i Zečević V.

​

17:25  - Utakmica počinje za nekoliko minuta.

​

15:12  - Pratimo â€‹rezultate i sa drugih terena. UÅŸivo rezultati iz Bašaida (Vojvodina - FK Crvena Zvezda (RS)), FarkaÅŸdina                 (Tamiš - Mladost (BD)) i Nakova (Polet - Delija).

​

15:11  - Ostavi svoj komentar na prenosu utakmice. Komentar je moguće ostaviti skroz dole na ovoj stranici.

​

15:10  - 2. Kolo PFL Zrenjanin pobedom su otvorili fudbaleri ASK iz Aradca, savladan je Lehel sa ubedljivih 7:0.

​

15:08  - Uskoro ćemo obajviti sastave timova, odnosno prvih 11 koji će započeti današnju utakmicu.