Igor Bičanin- Profil

Lični Podaci

 

Ime:  Igor

Prezime:  Bičanin

Datum Rođenja:   24.02.2000.

Mesto Rođenja:   Zrenjanin

Pozicija:  Zadnje vezni

Prethodni Klubovi:

FK Napredak Čestereg

Učinak u sezoni 2019/20

       PFL Zrenjanin                                                                                                                                                                                                                   

1. Kolo  -  FK Radnički Jasa Tomić  (A)                                                                                                                                                    

2. Kolo  -  FK Crvena Zvezda Rusko Selo (H)                                                                                                                                          

3. Kolo  -  FK Mladost Lukićevo  (A)                                                                                                                                                         

4. Kolo  -  FK Delija Mokrin  (A)                                                                                                                                                                

5. Kolo  -  FK Polet Nakovo  (H)                                                                                                                                                                6. Kolo  -  OFK Klek  (A)                                                                                                                                                                           

7. Kolo  -  FK Potisje Knićanin (H)                                                                                                                                                            

8. Kolo  -  FK Omladinac FAM Botoš (A)                                                                                                                                                 

9. Kolo  -  FK 2. Oktobar Kumane  (H)                                                                                                                                                     

10. Kolo  -  FK Tamiš Farkaždin  (A)                                                                                                                                                        

11. Kolo  -  FK Vojvodina Novo Miloševo (H)                                                                                                                                           

12. Kolo  -  FK Lehel Mužlja (A)                                                                                                                                                               

13. Kolo  -  FK Jedinstvo Bočar (H)                                                                                                                                                         

14. Kolo  -  FK Rusanda Melenci (A)                                                                                                                                                       

15. Kolo  -   FK Mladost Banatski Despotovac (H)                                                                                                                                  

16. Kolo  -  FK Radnički Jasa Tomić  (H)                                                                                                                                                  

17. Kolo  -  FK Crvena Zvezda Rusko Selo (A)                                                                                                                                        

18. Kolo  -  FK Mladost Lukićevo  (H)                                                                                                                                                      

19. Kolo  -  FK Delija Mokrin  (H)                                                                                                                                                              

20. Kolo  -  FK Polet Nakovo  (A)                                                                                                                                                              

21. Kolo  -  OFK Klek  (H)                                                                                                                                                                         

22. Kolo  -  FK Potisje Knićanin (A)                                                                                                                                                          

23. Kolo  -  FK Omladinac FAM Botoš (H)                                                                                                                                                

24. Kolo  -  FK 2. Oktobar Kumane  (A)                                                                                                                                                   

25. Kolo  -  FK Tamiš Farkaždin  (H)                                                                                                                                                        

26. Kolo  -  FK Vojvodina Novo Miloševo (A)                                                                                                                                           

27. Kolo  -  FK Lehel Mužlja (H)                                                                                                                                                               

28. Kolo  -  FK Jedinstvo Bočar (A)                                                                                                                                                          

29. Kolo  -  FK Rusanda Melenci (H)                                                                                                                                                        

30. Kolo  -   FK Mladost Banatski Despotovac (A)                                                                                                                                   

                                                                                 

                                                                                 Ukupno                                                                                                                    

Odigrane utakmice              Vreme u igri             Postignuti golovi               Primljeni golovi             Asistencije              Kartoni              Igrač utakmice

Izmena              Žuti karton               Crveni karton

Fotografije sa Igračem 

Prijatelji kluba

mz novo 776b.png
cv1.png
opstina 345.png
zajecarsko.png
jelen-logo.png
DND Zastita na radu.jpg
IMG-7af3a4c0c063726aa9e9174406af15ba-V.j
  • White Instagram Icon
  • YouTube - White Circle

Kontakt

Adresa

© Copyright 2019 by FK Borac Aleksandrovo

 

Tel: 023 817 111

Email: boracaleksandrovo@gmail.com

Mihajla Pupina bb,

23217 Aleksandrovo